Kapper zoeken / Rotterdam / Amal Hair & Beauty

Amal Hair & Beauty

Amal Hair & Beauty is een kapperszaak in Rotterdam, aan de Goudseplein 263. Volgens openbare kaartgegevens knippen ze onder meer dames. Online boeken kan hier nog niet.

Contact

Adres
Goudseplein 263
3031 ZH Rotterdam

Veelgestelde vragen

Waar zit Amal Hair & Beauty?

Amal Hair & Beauty zit aan de Goudseplein 263, 3031 ZH Rotterdam.

Kan ik online een afspraak maken bij Amal Hair & Beauty?

Nog niet via KnipBeurten.nl. Er is geen telefoonnummer of website bekend.

Wat doet Amal Hair & Beauty?

Amal Hair & Beauty knipt volgens openbare kaartgegevens onder meer dames.

Alle kappers in Rotterdam

Gegevens: © OpenStreetMap-bijdragers, bijgewerkt 2026-10-25.