Kapper zoeken / Breda / Blinq kappers

Blinq kappers

Blinq kappers is een kapperszaak in Breda, aan de Kesterenlaan 162. Volgens hun eigen website knippen ze onder meer dames, heren en kinderen. Online boeken kan hier nog niet; bel +31 76 541 6062 voor een afspraak.

Contact

Adres
Kesterenlaan 162
4822 WK Breda

Telefoon
+31 76 541 6062

Website
blinqkappers.nl

Veelgestelde vragen

Waar zit Blinq kappers?

Blinq kappers zit aan de Kesterenlaan 162, 4822 WK Breda.

Kan ik online een afspraak maken bij Blinq kappers?

Nog niet via KnipBeurten.nl. Bel Blinq kappers op +31 76 541 6062.

Wat doet Blinq kappers?

Blinq kappers knipt volgens hun eigen website onder meer dames, heren en kinderen.

Wat is het telefoonnummer van Blinq kappers?

Het telefoonnummer van Blinq kappers is +31 76 541 6062.

Alle kappers in Breda

Gegevens: © OpenStreetMap-bijdragers, bijgewerkt 2026-10-25.