Kapper zoeken / De Bilt / De Biltse Barbier

De Biltse Barbier

De Biltse Barbier is een kapperszaak in De Bilt, aan de Dorpsstraat vo Steenstraat 31. Volgens openbare kaartgegevens knippen ze onder meer barberwerk. Online boeken kan hier nog niet; bel +31 6 5263 5647 voor een afspraak.

Contact

Adres
Dorpsstraat vo Steenstraat 31
3732 HG De Bilt

Telefoon
+31 6 5263 5647

Veelgestelde vragen

Waar zit De Biltse Barbier?

De Biltse Barbier zit aan de Dorpsstraat vo Steenstraat 31, 3732 HG De Bilt.

Kan ik online een afspraak maken bij De Biltse Barbier?

Nog niet via KnipBeurten.nl. Bel De Biltse Barbier op +31 6 5263 5647.

Wat doet De Biltse Barbier?

De Biltse Barbier knipt volgens openbare kaartgegevens onder meer barberwerk.

Wat is het telefoonnummer van De Biltse Barbier?

Het telefoonnummer van De Biltse Barbier is +31 6 5263 5647.

Alle kappers in De Bilt

Gegevens: © OpenStreetMap-bijdragers, bijgewerkt 2026-10-25.