Kapper zoeken / Hilversum / De Kinderkapster
De Kinderkapster
De Kinderkapster is een kapperszaak in Hilversum, aan de Theresiahof 50. Volgens openbare kaartgegevens knippen ze onder meer kinderen. Online boeken kan hier nog niet.
Contact
Adres
Theresiahof 50
1216 MK Hilversum
Veelgestelde vragen
Waar zit De Kinderkapster?
De Kinderkapster zit aan de Theresiahof 50, 1216 MK Hilversum.
Kan ik online een afspraak maken bij De Kinderkapster?
Nog niet via KnipBeurten.nl. Er is geen telefoonnummer of website bekend.
Wat doet De Kinderkapster?
De Kinderkapster knipt volgens openbare kaartgegevens onder meer kinderen.
Gegevens: © OpenStreetMap-bijdragers, bijgewerkt 2026-10-25.