Kapper zoeken / Hilvarenbeek / Golden Fringers

Golden Fringers

Golden Fringers is een kapperszaak in Hilvarenbeek, aan de Gelderstraat 27. Volgens hun eigen website knippen ze onder meer baarden, fades, heren en kinderen. Online boeken kan hier nog niet; maak een afspraak via hun website.

Contact

Adres
Gelderstraat 27
5081 AA Hilvarenbeek

Website
barbershopgoldenfingers.nl

Veelgestelde vragen

Waar zit Golden Fringers?

Golden Fringers zit aan de Gelderstraat 27, 5081 AA Hilvarenbeek.

Kan ik online een afspraak maken bij Golden Fringers?

Nog niet via KnipBeurten.nl. Kijk op hun website hoe je een afspraak maakt.

Wat doet Golden Fringers?

Golden Fringers knipt volgens hun eigen website onder meer baarden, fades, heren en kinderen.

Doet Golden Fringers fades?

Ja, volgens hun eigen website doet Golden Fringers fades.

Alle kappers in Hilvarenbeek

Gegevens: © OpenStreetMap-bijdragers, bijgewerkt 2026-10-25.