Kapper zoeken / Delft / Heinen Kapper
Heinen Kapper
Heinen Kapper is een kapperszaak in Delft, aan de Mandelastraat 70. Online boeken kan hier nog niet; bel +31 6 45101989 voor een afspraak.
Veelgestelde vragen
Waar zit Heinen Kapper?
Heinen Kapper zit aan de Mandelastraat 70, 2622 GN Delft.
Kan ik online een afspraak maken bij Heinen Kapper?
Nog niet via KnipBeurten.nl. Bel Heinen Kapper op +31 6 45101989.
Wat is het telefoonnummer van Heinen Kapper?
Het telefoonnummer van Heinen Kapper is +31 6 45101989.
Gegevens: © OpenStreetMap-bijdragers, bijgewerkt 2026-10-25.