Kapper zoeken / Tilburg / Herenkapsalon Aziz
Herenkapsalon Aziz
Herenkapsalon Aziz is een kapperszaak in Tilburg, aan de Korvelseweg 55. Volgens openbare kaartgegevens knippen ze onder meer heren. Online boeken kan hier nog niet.
Contact
Adres
Korvelseweg 55
5025 JB Tilburg
Veelgestelde vragen
Waar zit Herenkapsalon Aziz?
Herenkapsalon Aziz zit aan de Korvelseweg 55, 5025 JB Tilburg.
Kan ik online een afspraak maken bij Herenkapsalon Aziz?
Nog niet via KnipBeurten.nl. Er is geen telefoonnummer of website bekend.
Wat doet Herenkapsalon Aziz?
Herenkapsalon Aziz knipt volgens openbare kaartgegevens onder meer heren.
Gegevens: © OpenStreetMap-bijdragers, bijgewerkt 2026-10-25.