Kapper zoeken / Voorschoten / Kapsalon Mazori

Kapsalon Mazori

Kapsalon Mazori is een kapperszaak in Voorschoten, aan de Schoolstraat 83. Volgens openbare kaartgegevens knippen ze onder meer dames en heren. Online boeken kan hier nog niet.

Contact

Adres
Schoolstraat 83
2251 BG Voorschoten

Veelgestelde vragen

Waar zit Kapsalon Mazori?

Kapsalon Mazori zit aan de Schoolstraat 83, 2251 BG Voorschoten.

Kan ik online een afspraak maken bij Kapsalon Mazori?

Nog niet via KnipBeurten.nl. Er is geen telefoonnummer of website bekend.

Wat doet Kapsalon Mazori?

Kapsalon Mazori knipt volgens openbare kaartgegevens onder meer dames en heren.

Alle kappers in Voorschoten

Gegevens: © OpenStreetMap-bijdragers, bijgewerkt 2026-10-25.