Kapper zoeken / Nijmegen / Mario Barbershop
Mario Barbershop
Mario Barbershop is een kapperszaak in Nijmegen, aan de Sint Jacobslaan 8. Volgens openbare kaartgegevens knippen ze onder meer baarden, dames, heren en barberwerk. Online boeken kan hier nog niet; bel +31 6 37623237 voor een afspraak.
Veelgestelde vragen
Waar zit Mario Barbershop?
Mario Barbershop zit aan de Sint Jacobslaan 8, 6533 BS Nijmegen.
Kan ik online een afspraak maken bij Mario Barbershop?
Nog niet via KnipBeurten.nl. Bel Mario Barbershop op +31 6 37623237.
Wat doet Mario Barbershop?
Mario Barbershop knipt volgens openbare kaartgegevens onder meer baarden, dames, heren en barberwerk.
Wat is het telefoonnummer van Mario Barbershop?
Het telefoonnummer van Mario Barbershop is +31 6 37623237.
Gegevens: © OpenStreetMap-bijdragers, bijgewerkt 2026-10-25.