Kapper zoeken / Velp / Rita Polman
Rita Polman
Rita Polman is een kapperszaak in Velp, aan de Emmastraat 35. Online boeken kan hier nog niet; bel +31 26 361 2812 voor een afspraak.
Veelgestelde vragen
Waar zit Rita Polman?
Rita Polman zit aan de Emmastraat 35, 6881 SP Velp.
Kan ik online een afspraak maken bij Rita Polman?
Nog niet via KnipBeurten.nl. Bel Rita Polman op +31 26 361 2812.
Wat is het telefoonnummer van Rita Polman?
Het telefoonnummer van Rita Polman is +31 26 361 2812.
Gegevens: © OpenStreetMap-bijdragers, bijgewerkt 2026-10-25.