Kapper zoeken / Hengelo / Salon Edmond

Salon Edmond

Salon Edmond is een kapperszaak in Hengelo, aan de 't Onland 2. Volgens hun eigen website knippen ze onder meer dames en highlights en balayage. Online boeken kan hier nog niet; bel +31 74 349 2589 voor een afspraak.

Contact

Adres
't Onland 2
7555 GH Hengelo

Telefoon
+31 74 349 2589

Website
salonedmond.nl

Veelgestelde vragen

Waar zit Salon Edmond?

Salon Edmond zit aan de 't Onland 2, 7555 GH Hengelo.

Kan ik online een afspraak maken bij Salon Edmond?

Nog niet via KnipBeurten.nl. Bel Salon Edmond op +31 74 349 2589.

Wat doet Salon Edmond?

Salon Edmond knipt volgens hun eigen website onder meer dames en highlights en balayage.

Wat is het telefoonnummer van Salon Edmond?

Het telefoonnummer van Salon Edmond is +31 74 349 2589.

Alle kappers in Hengelo

Gegevens: © OpenStreetMap-bijdragers, bijgewerkt 2026-10-25.