Kapper zoeken / Leiderdorp / Team Kappers
Team Kappers
Team Kappers is een kapperszaak in Leiderdorp, aan de Van Diepeningenlaan 13. Volgens hun eigen website knippen ze onder meer baarden, bruids- en feestkapsels, dames, fades, heren, highlights en balayage, kinderen, kleuren en krullend en afro haar. Online boeken kan hier nog niet; bel +31 71 589 0143 voor een afspraak.
Veelgestelde vragen
Waar zit Team Kappers?
Team Kappers zit aan de Van Diepeningenlaan 13, 2352 KA Leiderdorp.
Kan ik online een afspraak maken bij Team Kappers?
Nog niet via KnipBeurten.nl. Bel Team Kappers op +31 71 589 0143.
Wat doet Team Kappers?
Team Kappers knipt volgens hun eigen website onder meer baarden, bruids- en feestkapsels, dames, fades, heren, highlights en balayage, kinderen, kleuren en krullend en afro haar.
Doet Team Kappers fades?
Ja, volgens hun eigen website doet Team Kappers fades.
Gegevens: © OpenStreetMap-bijdragers, bijgewerkt 2026-10-25.