Kapper zoeken / Uden / The Barberking

The Barberking

The Barberking is een kapperszaak in Uden, aan de Kornetstraat 6. Volgens openbare kaartgegevens knippen ze onder meer baarden, heren en barberwerk. Online boeken kan hier nog niet.

Contact

Adres
Kornetstraat 6
5402 CN Uden

Veelgestelde vragen

Waar zit The Barberking?

The Barberking zit aan de Kornetstraat 6, 5402 CN Uden.

Kan ik online een afspraak maken bij The Barberking?

Nog niet via KnipBeurten.nl. Er is geen telefoonnummer of website bekend.

Wat doet The Barberking?

The Barberking knipt volgens openbare kaartgegevens onder meer baarden, heren en barberwerk.

Alle kappers in Uden

Gegevens: © OpenStreetMap-bijdragers, bijgewerkt 2026-10-25.