Kapper zoeken / Rotterdam / Toni & Guy

Toni & Guy

Toni & Guy is een kapperszaak in Rotterdam, aan de Witte de Withstraat 13A. Volgens openbare kaartgegevens knippen ze onder meer dames en heren. Online boeken kan hier nog niet; maak een afspraak via hun website.

Contact

Adres
Witte de Withstraat 13A
3012 BK Rotterdam

Website
toniandguy.nl/salon/rotterdam/#rotterdam

Veelgestelde vragen

Waar zit Toni & Guy?

Toni & Guy zit aan de Witte de Withstraat 13A, 3012 BK Rotterdam.

Kan ik online een afspraak maken bij Toni & Guy?

Nog niet via KnipBeurten.nl. Kijk op hun website hoe je een afspraak maakt.

Wat doet Toni & Guy?

Toni & Guy knipt volgens openbare kaartgegevens onder meer dames en heren.

Alle kappers in Rotterdam

Gegevens: © OpenStreetMap-bijdragers, bijgewerkt 2026-10-25.