Kapper zoeken / 's-Gravenhage / Wilfrendell Barbershop
Wilfrendell Barbershop
Wilfrendell Barbershop is een kapperszaak in 's-Gravenhage, aan de Pletterijstraat 176. Volgens openbare kaartgegevens knippen ze onder meer baarden, heren en barberwerk. Online boeken kan hier nog niet.
Contact
Adres
Pletterijstraat 176
2515 AZ 's-Gravenhage
Veelgestelde vragen
Waar zit Wilfrendell Barbershop?
Wilfrendell Barbershop zit aan de Pletterijstraat 176, 2515 AZ 's-Gravenhage.
Kan ik online een afspraak maken bij Wilfrendell Barbershop?
Nog niet via KnipBeurten.nl. Er is geen telefoonnummer of website bekend.
Wat doet Wilfrendell Barbershop?
Wilfrendell Barbershop knipt volgens openbare kaartgegevens onder meer baarden, heren en barberwerk.
Gegevens: © OpenStreetMap-bijdragers, bijgewerkt 2026-10-25.